Микола Томенко показав, як урядовці зробили собі новорічні подарунки за рахунок українців

Найцинічніший уряд світ, або
як міністри зробили собі новорічні подарунки за наші кошти.
Тут з’ясувалося, що наш «наймолоший і найкреативніший уряд у світі» насправді — найцинічніший уряд у світі.

Спочатку урядовці у бюджеті на 2020 рік:
— передбачили «фантастичне зростання» зарплат і пенсій українському народу ( мінімальний прожитковий мінімум буде піднято на 168 грн., мінімальна зарплатня на 550 грн., мінімальна пенсія на 131 грн.);
— зменшили субвенції місцевому самоврядуванню на охорону здоров»я, освіту, спорт…;
— переконують місцеву владу закривати школи, лікарні та бібліотеки, бо не має коштів…
А тим часом, тишком-нишком урядовці нарахували собі рідним за грудень виплати від 100 до 500 тисяч гривень за місяць.
Найзухваліше себе повели очільники гуманітарного міністерства, які публічно обгрунтовують свої премії і надбавки тим, що їхня робота найпочесніша!
Ви спочатку, найпочесніші ви наші, належно профінансуйте охорону здоров»я, освіту, культуру, спорт…, поверніть свої мільйони із закордонних банків в українські, а потім думайте про себе, наголошує політик.

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко терміново повернувся до Києва з Лос-Анджелеса, де у нього є власний будинок

Як повідомляв Знай.ua,  дружина президента України Володимира Зеленського Олена зайняла місце колишньої першої леді Марини Порошенко. Так, Зеленська увійшла до Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Також Зна.ua писав, що  з 1 січня 2020 року в Україні збільшили заробітну палату працівникам міністерств. Відтепер вона становитиме у 2-5 разів більше, ніж була у 2019 році.


Источник