Ігрові ноутбуки стануть найпопулярнішою ігровою консоллю в світі

Генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг (Jen-Hsun Huang) нерідко робить гучні заяви про свою компанію і її продуктах. І днями розмірковуючи про успіхи ігрових ноутбуків з відеокартами NVIDIA він заявив, що такі ноутбуки можна вважати «нової ігровою консоллю», і більш того вони мають шанси стати «найпопулярнішою ігровою консоллю в світі».

«Обсяг продажів ноутбуків і успіх Nintendo Switch дійсно змінили профіль всього нашого ігрового бізнесу», – сказав Хуанг під час звітної конференції NVIDIA за підсумками четвертого кварталу 2019 року. – «Наш бізнес ноутбуків протягом восьми кварталів поспіль демонстрував зростання на двозначне число відсотків, і це, безсумнівно, нова категорія ігрових пристроїв. Неначе це нова ігрова консоль. Я думаю, це буде найпопулярніша ігрова приставка в світі ».

За 2019 календарний рік дохід NVIDIA в ігровому сегменті склав $ 5,52 млрд, і за словами компанії, більшу частину з цих грошей їй принесли якраз мобільні графічні прискорювачі GeForce для ігрових ноутбуків. Хоча справедливості заради відзначимо, що також чимало доходів NVIDIA отримала за рахунок високих продажів консолі Nintendo Switch, в якій використовується платформа NVIDIA Tegra.

Глава NVIDIA відзначає, що через якийсь час ігрові ноутбуки з графікою NVIDIA випередять за популярністю ігрові консолі. На його думку, ноутбуками, в тому числі і ігровими, все ж користується куди більше людей, ніж консолями. За даними аналітиків, продажу ігрових ноутбуків дійсно безперервно ростуть на тлі загального скорочення комп’ютерного ринку. По суті, ігрові ноутбуки стали основною рушійною силою на ринку всіх ігрових ПК, тому і слова Хуанга про те, що вони зможуть змагатися з консолями в якомусь сенсі виправдані.


[ оригинал ]