Microsoft відновила нормальну роботу Windows Defender

В останні кілька місяців у Microsoft регулярно виникають проблеми з якістю вироблених їй програмних продуктів. Одна з останніх торкнулася Windows Defender – вбудованого антивірусного додатки операційної системи. Раніше на цьому тижні користувачі Windows 10 зіткнулися з тим, що як при автоматичному, так і при ручному скануванні системи траплявся збій Defender.

Користувачі операційної системи бачили повідомлення, що говорить «Елементи пропущені під час сканування» яке видавалося в Windows Defender 4.18.2003. Але ніякої додатково інформації про те, чи було повідомлення помилковим, або Windows Defender справді не зміг просканувати якісь елементи, не було.

Хоча користувачі незабаром знайшли обхідний шлях – запуск мережевого сканування якимось дивом допомагав вирішити проблему – Microsoft випустила офіційне виправлення KB4052623, спрямований на остаточну усунути помилку. При його установці версія движка сканування Windows Defender оновлюється до 4.18.2003.8. Оновлення вже доступно в каталозі центру оновлення Microsoft.


[ оригинал ]