Нові розумні окуляри Huawei показані з висувною поворотною камерою

Кілька виробників телефонів розробляють окуляри доповненої реальності, одним з них є китайський компанія Huawei. На цьому тижні в Мережі сплив цікавий патент Huawei, в якому описуються окуляри з незвичайною камерою.Патент був недавно схвалений Національним відомством інтелектуальної власності Китаю, після чого ескізи пристрої з’явилися в інтернеті. Зображення підтверджують, що у очок доповненої реальності передбачена моторизована спливаюча селф-камера, аналогічна тій, яка є в смартфонах, в тому числі і в пристроях Huawei, але це ще не все.

У більшості смартфонів висувна камера використовується тільки для Селфі, але камера в окулярах доповненої реальності Huawei може повертатися, фіксуючи зображення не тільки перед користувачів, але також зліва і ззаду нього.

У патенті також йдеться про супутньому додатку для смартфонів, яке може використовуватися для управління камерою і напрямком зйомки. Якщо камера не потрібна, то вона ховається всередині корпусу очок. Поки що немає інформації про те, чи стане ця розробка комерційним продуктом. Джерело


[ оригинал ]