Базова версія iPhone 12 з 5,4-дюймовим екраном стартує від $749

Поки компанія Apple готується до осіннього випуску нової лінійки флагманських смартфонів, в мережі з’являється все більше інформації про майбутні новинки. На цей раз, подробицями про ціни поділився аналітик Джефф Пу (Jeff Pu).

На його звіт посилається тематичний ресурс MacRumors. За даними джерела, ціна базової версії iPhone 12 з 5,4-дюймовим екраном стартує від 749 доларів. Це на 50 доларів більше, ніж стартова ціна iPhone 11, яка пропонується за 699 ​​доларів.

Аналітик зазначає, що зростання вартості обумовлений, в першу чергу, підтримкою стільникових мереж 5G і екранами OLED у всіх моделях серії iPhone 12, тоді як в iPhone 11 використовується панель LCD.

Джефф Пу впевнений, що завдяки підтримці 5G зростання вартості буде «ухвалено споживачами» і «не вплине на попит». Однак він вважає, що відмова від навушників і зарядного пристрою в комплекті може стати предметом розбіжностей.

Якщо продовжити логічний ланцюжок, відштовхуючись від 749 доларів за базовий 5,4-дюймовий iPhone 12, то 6,1-дюймовий iPhone 12 буде коштувати від 799 або 849 доларів. Джерело


[ оригинал ]