В мережу потрапило відео GoPro Hero 9 Black

Розпакування досі невипущеного GoPro Hero 9 Black потрапило в Інтернет у вигляді відео на YouTube, що вперше демонструє нові функції. Відео демонструє нову упаковку GoPro та передній дисплей.

Відео починається з GoPro, який все ще знаходиться в упаковці з усіма функціями, відображеними на ньому. Під картонним шаром ми можемо побачити футляр із твердою оболонкою, який одночасно є захисною упаковкою для Hero 9.

Всередині нас зустрічає GoPro Hero 9, зарядний кабель, акумулятор та кріплення. Вище ми можемо побачити листівку “Підписатися на GoPro”, яка, мабуть, пропонує придбати підписку на GoPro Plus. У коробці ми можемо побачити білу пластикову або картонну вставку, яка використовується для того, щоб Hero 9 та аксесуари не рухались при транспортуванні.

Ще одне, що ми можемо побачити з відео, – це пластик, який, схоже, покриває більшу частину камери. Об’єктив, а також передній і задній дисплеї мають захисні елементиі, а також периметр GoPro. 

Що вже відомо про Hero 9

Новий Hero 9 вийде 16 вересня з, здається, підвищеною ціною. У нещодавньому твіті  Роланда Квандта він поділився ціною майбутнього GoPro Hero 9, припускаючи, що за неї потрібно буде платити більше. Якщо він правий, новий GoPro Hero 9 коштуватиме 479 євро, дорожче на 11,4% порівняно з GoPro Hero 8 Black.

Новий GoPro матиме сенсор, здатний оторимувати 20 MP фото і відео 5k 30 кадрів в секунду. Він також зможе знімати в уповільненому темпі зі швидкістю до 240 кадрів в секунду. Hero 9 буде оснащений голосовим управлінням і буде водонепроникним до 10 метрів. GoPro Hero 9 буде оснащений вдосконаленим HyperSmooth 3.0, що дозволить отримати ще більш плавні кадри, ніж попередні у попередніх моделях. GoPro Hero 9 знову робить фотографії RAW та HDR.

Hero 9 Black буде мати задній сенсорний екран та абсолютно новий передній дисплей для легкого кадрування та запису у стилі влог. GoPro поставляється з новим TimeWarp 3.0 – покращенням порівняно з 2.0 – і з режимом веб-камери прямо з коробки. Ви також зможете вести прямий ефір з камери у 1080p.

GoPro Hero 9 Black матиме акумулятор ємністю 1720 мАг, що майже на 41% перевищує заряд акумулятора GoPro Hero 8 Black на 1220 мАг. Сподіваємось, це означає значне збільшення часу автономної роботи, але, що малоймовірно, для датчика з підтримкою 20 Мп. Для зарядки акумуляторів можна придбати додатковий зарядний пристрій, і, за чутками, він має якусь можливість швидкої зарядки.


[ оригинал ]