Представлені стильні розумні окуляри Amazon Echo Frames

На цьому тижні Amazon представила нове покоління розумних очок Amazon Echo Frames. Компанія оснастила новинку підвищеною якістю звуку, новим акумулятором і іншими поліпшеннями. Новий пристрій доступно для попереднього замовлення. Користувачі можуть оформити попереднє замовлення Amazon Echo Frames на Amazon за 250 доларів. Однак користувачі, які вже придбали продукт першого покоління (Day 1 Edition), можуть перейти на новішу модель всього за 70 доларів. Окуляри Day 1 Edition були доступні за 180 доларів, тому користувачі платять за різницю.

Розумні окуляри Amazon Echo Frames отримали масивні дужки, які приховують начинку. Окуляри доступні в кольорах Modern Tortoise, Horizon Blue і Classic Black. Вони сумісні з лінзами, які відпускаються за рецептом.

Окуляри підключаються по Bluetooth з смартфонам на базі iOS і Android і підтримують розумні голосові помічники, включаючи Amazon Alexa. Окуляри можуть відтворювати музику і передавати голос співрозмовника, при цьому якість звуку було покращено, а батарея прослужить довше. Тепер вони автоматично регулюють гучність в залежності від рівня шуму. Крім того, Amazon Echo Frames має нові функції, такі як мікрофон, VIP-фільтри, підтримка нагадувань про події та групові повідомлення. Amazon заявляє, що нові окуляри забезпечать на 40% більше часу автономної роботи, ніж перше покоління.


[ оригинал ]