Xiaomi Mix Fold доступний усім бажаючим

Китайський виробничий гігант Xiaomi минулого тижня представив перший згинається смартфон Xiaomi Mix Fold, який сьогодні став доступний для попереднього замовлення всім бажаючим. Нагадаємо, першу партію смартфонів, яка включала всього 22 тис. Одиниць, запропонували замовити бажаючим відразу ж після анонса, проте всі смартфони розкупили за кілька секунд. Тепер же виробник заявив, що смартфон доступний для попереднього бронювання по всьому Китаю.

З сьогоднішнього дня в магазині JingDong доступні всі версії Xiaomi Mix Fold в «достатній кількості». Користувачам пропонуються версії, які оснащені 12/256 або 12/512 ГБ пам’яті, які стоять 1530 і 1680 доларів відповідно. Також за 2000 доларів можна купити керамічну версію з 16/512 ГБ пам’яті. Фактичні продажі повинні початися 18 квітня.

Xiaomi Mix Fold отримав великий 8,01-дюймовий згинається екран, а також 6,52-дюймовий AMOLED-дисплей зовні. Виробник стверджує, що шарнірна частина пройшла випробування на 200 000 циклів складання та розкладання. Однак в цілому шарнір розрахований на 1 мільйон циклів. В основній камері використовуються датчики зображення роздільною здатністю 108, 13 і 8 Мп. Це перший смартфон з рідинним об’єктивом, який дозволяє одній камері дозволом 8 Мп використовуватися і для оптичного зуму, і для макрозйомки. Джерело


[ оригинал ]