Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 відповідатимуть ступеню захисту IPX8

На ринку вже є кілька складних смартфонів різних брендів, проте жоден з цих телефон не відповідає будь-якій мірі захисту від пилу і вологи. Якщо вірити джерелу, ситуація зміниться в цьому році з виходом Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3. Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) заявив, що два нових складних смартфонів Samsung відповідатимуть ступеню захисту IPX8. Це означає, що вони зможуть витримати тривале занурення в воду. При цьому X означає, що смартфон не тестувався на захист від твердих частинок і пилу.

Компанія Samsung оголосила про початок приймання попередніх замовлень на свої майбутні складні смартфони Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3. При цьому компанія дає людям можливість обміняти до двох пристроїв на один з майбутніх складних телефонів, отримавши ще більшу знижку. Очікується, що Galaxy Z Fold 3 отримає 6,5-дюймовий екран і 7,5-дюймовий складаний дисплей, однокристальних систем Snapdragon 888, потрійну камеру і підтримку управління стилусом.

Galaxy Z Flip 3 матиме 6,7-дюймовий згинається екран, 1,9-дюймовий дисплей на кришці, Snapdragon 888, здвоєну камеру і компактний розмір. Презентація новинок відбудеться 11 серпня, про що віра повідомила Samsung. Джерело


[ оригинал ]