Samsung показала легендарні кнопкові телефони в ролику

Компанія Samsung опублікувала цікавий тизер заходу Samsung Galaxy Unpacked 2021, який відбудеться 11 серпня. Пресконференція буде присвячена анонсу нових смартфонів та інших пристроїв південнокорейського гіганта.

У ролику нам демонструють безліч класичних мобільних телефонів, які були безперечними хітами і бестселерами свого часу. Закадровий голос каже: «Навіщо міняти щось хороше? Гарне питання. Цей телефон колись був хорошим. І цей теж. Але в якийсь момент вони все змінилися, щоб стати краще. І як тільки ми пробуємо щось краще, ми вже ніколи не повертаємося. Тому у нас є більш цікаве питання: “А чи достатньо хорош хороший смартфон?”».

Також Samsung зазначає, що «зміни – єдина постійна у світі інновацій. Просування нових ідей і трансформація що існує досвіду дозволяють переосмислити рамки можливого ».

З чуток, в цей день повинні представити згинаються смартфони Galaxy Z Fold3 і Galaxy Z Flip3, розумні годинник Galaxy Watch4 і Watch4 Classic, а також повністю бездротові навушники Galaxy Buds2. Джерело


[ оригинал ]