Представлений перший лазерний далекомір Xiaomi

Лазерні далекоміри не тільки спрощують роботу будівельників і допомагають в ремонті, але і є дуже компактними та зручними у використанні. Xiaomi раніше вже анонсувала пару далекомірів, які виробляються її партнерами, а тепер компанія випустила перший далекомір під маркою Mijia, який отримав назву Mijia Smart Laser Rangefinder.

Xiaomi Mijia Smart Laser Rangefinder має тільки одну кнопку управління, яка дозволяє включити пристрій, натиснувши та утримуючи її протягом 2 секунд. Коротке натискання запускає вимір, а подвійне натискання кнопки перемикає передні та задні контрольні точки. Одно кнопкова конструкція спрощує управління пристроєм.

Корпус виготовлений з легкого алюмінієвого сплаву і високоміцного інженерна пластика, який є більш зносостійким і стійким до подряпин. Після короткого гаджета може показувати поточну довжину в режимі реального часу. У далекоміри використовується точний і стабільний лазер класу II, дальність дії якого становить від 5 см до 40 м. Похибка вимірювань становить ± 3 мм. Крім того, гаджет підтримує підключення до мобільних телефонів через додаток Mijia для синхронізації даних, розрахунку довжини/площі/обсягу, знімання та картографування плану приміщення.

Пристрій має вбудований РК-дисплей високої яскравості, який може показувати поточні дані, історію вимірів, одиниці виміру, рівень заряду та іншу інформацію. Що стосується часу автономної роботи, вбудована літієва батарея місткістю 370 мА•год дозволяє зробити 3000 вимірювань. Пристрій пропонується за ціною $26 на майданчику Xiaomi Youpin.


[ оригинал ]