Підтверджено перші подробиці про новий Sony Xperia

Раніше на цьому тижні стало відомо про те, що Sony готується до запуску нового пристрою Xperia, а тепер телефон пройшов сертифікацію китайського регулятора 3C, який розкрив деяку інформацію про майбутній продукт. Sony не повідомила ніяких подробиць про пристрій, тобто до цього моменту було навіть не ясно, чи йде мова про смартфон або, наприклад, про планшет.

Тепер же в базі даних 3C з’явилася інформація про те, що це телефон з підтримкою 5G і модельним номером XQ-BE72. Сертифікація 3C також підтвердила, що новий пристрій буде підтримувати швидку зарядку потужністю 30 Вт. Китайське джерело ITHome передбачає, що пристрій може бути китайським варіантом Xperia 5 III, який оснащений 6,1-дюймовим OLED-дисплеєм дозволом FullHD з підтримкою HDR і співвідношенням сторін 21:9 і підтримує частоту оновлення 120 Гц.

Смартфон побудований на базі флагманської платформи Qualcomm Snapdragon 888, яку доповнюють 8 ГБ оперативної та 128/256 ГБ вбудованої флешпам’яті. В основній камері з оптикою Zeiss встановлені три 12-мегапіксельних датчиків зображення. Sony Xperia 5 III отримав аудіороз’єм 3,5 мм, набір стереодинаміків і підтримку Dolby Atmos.


[ оригинал ]