Прототипи iPhone 14 з 2 ТБ флеш-пам’яті QLC NAND вже готові

Ще у вересні минулого року з’явилися перші чутки про те, що Apple планує перейти на використання флеш-пам’яті QLC NAND у смартфонах лінійки iPhone 14. Тепер джерела з ланцюжка постачання підтверджують, що крім серйозних змін у зовнішньому вигляді та видалення чубчика, в лінійці iPhone 14 з’являться моделі з 2 ТБ флеш-пам’яті. При цьому підтверджено, що йдеться про флеш-пам’ять QLC NAND.

За словами джерела, Apple вирішила знову збільшити максимальну пам’ять iPhone, зокрема, через поліпшення можливостей камери. Зокрема, через підвищення роздільної здатності датчика зображення з 12 до 48 Мп, а також підтримки 8K-відео значно збільшиться максимальний розмір відеороликів. Повідомляється, що деякі партнери Apple вже тестують прототипи iPhone 14 із 2 ТБ флеш-пам’яті.

При цьому знову висловлюються побоювання щодо флеш-пам’яті QLC. Вони пов’язані з тим, що продуктивність і надійність QLC не такі хороші, як у флеш-пам’яті TLC. Крім того, поява смартфонів з таким обсягом пам’яті вкотре збільшить середню продажну ціну iPhone.


[ оригинал ]