Названі найпопулярніші виробники смартфонів

Найпопулярнішим виробником смартфонів у світі на кінець 2021 року виявилася Apple. Про це йдеться у звіті агентства Canalys.

Фахівці агентства підбили підсумки за четвертий квартал минулого року. За його підсумками Apple поставила на ринок найбільше смартфонів — її частка склала 22 відсотки. Ситуація обумовлена ​​підвищеним попитом на iPhone 13 та знижками на телефони марки Apple у Китаї. На другій позиції опинилася Samsung, яка отримала частку 20 відсотків.

У топ-5 також входять Xiaomi – частка 12 відсотків, Oppo – 9 відсотків, Vivo – 8 відсотків. Наприкінці 2020 року найбільш затребуваним виробником смартфонів також вважалися Apple, Samsung та Xiaomi, які отримали частки 23, 17 та 12 відсотків відповідно.

“Збої в ланцюжку поставок найбільше торкнулися дрібних постачальників”, – зауважила віце-президент Canalys Ніколь Пен (Nicole Peng). За її словами, проблеми з постачанням компонентів для випуску смартфонів залишаться актуальними принаймні до середини 2022 року.

“Ланцюжок поставок Apple починає відновлюватися, але компанія все ж таки була змушена скоротити виробництво в четвертому кварталі через брак ключових компонентів і не змогла зробити достатню кількість iPhone для задоволення попиту”, – оцінили лідерство американської компанії фахівці.


[ оригинал ]