Bazhana представила патріотичну пісню «Ти моя сила»

У час героїчного захисту України від країни-агресорки росії музиканти, автори пісень, виконавці тримають культурний фронт, записуючи нові пісні.

Більшість композицій, які зараз презентують українські артисти, розповідають про події в Україні, возвеличують мужність і силу нації, чоловіків, жінок — всіх українців.

Автор пісень Bazhana (Ольга Животкова)  розповідає, що на початку війни було важко писати, а потім пісні стали не просто власним емоційним спасінням, а силою, що може допомогти людям не падати духом, вірити в майбутнє і в найближчу перемогу.

Першу пісню «Ти моя сила»  Bazhana записала і випустила відео з кадрами реально прожитого життя. Дні в бомбосховищах, кадри зруйнованих будинків у містах на Київщині, кадри прощання чоловіків з коханими та дітьми. Герої відео стали реальними, не вигаданими, без прикрас, з цінними і складними власними історіями «нового» життя.

Кожен автор зрозуміє, створюючи пісню під час війни, як складно налаштуватися на щось, крім лірики. Наразі авторка співпрацює з великими українськими артистами, здебільшого жінками, що підтримують український народ. Наталія Могилевская, Світлана Лобода скоро  презентують пісні авторки. Також велику співпрацю намічено з українською співачкою Мікою Ньютон, що давно проживає в США та не просто вболіває за рідний народ, а й допомогає біженцям та переселенцям з Батьківщини.

Читайте також: Дженніфер Лопес візьме участь у благодійному концерті, присвяченому українським біженцямСпівачка та авторка пісень Ольга Животкова (Bazhana) — одна з найбільш затребуваних сонграйтерів на музичному ринку України її пісні співають Оля Полякова, Ірина Білик, Міка Ньютон, Пара Нормальних, Катерина Бужинська, Аліна Гросу та багато інших. Авторка пишається, що наприкінці серпня  написала гімн Краматорську, присвячений 153-го дня заснування міста і вірить, що скоро в усіх міста України запанує мир та тиша.


Источник marieclaire.ua