Переможниця “Холостяка” Анна Богдан показала, як зберігає струнку фігуру: “Завжди отримую задоволення”

Переможниця романтичного шоу “Холостяк 11” Анна Богдан, яка підкорила серце Михайла Заливако розповіла, як їй вдається тримати  форму та нерви у спокої.

Дівчина у сторіс Інстаграм показала тренажерну залу, у якій виконує вправи. Саме це, за словами Анни, дає їй найбільше задоволення. Вона показала себе у залі, де багато дівчат тренується під керівництвом тренерки.

“Завжди отримую задоволення від тренувань. Але сьогодні було трішки важко, після 2-тижневої перерви”. 

На відео дівчина робить жими тазом вгору та руками з гантелями догори лежачи на спині. Приємно, що тренер говорить до дівчат у залі українською.

Сторіс Анни Богдан. Фото: instagram.com/hannastorozhuk/

Також Анна повідомила, що після тренувань завжди балує себе смачним обідом та вином. 

Сторіс Анни Богдан. Фото: instagram.com/hannastorozhuk/

А також показала, що прислали їй шанувальники у відповідь на питання як піднімають собі настрій.

Хтось написав, що робить манікюр та малюється, хтось переглядає гей-порно, хтось переглядає як ЗСУ гатять орків, та найбільше чомусь відповідей саме пов’язано з інтимним самозадоволенням: “Дрочу”, – написали Анні шанувальники. Імовірно це пов’язано якось з війною, або з тим, що у підписниках жартівники.

Сторіс Анни Богдан. Фото: instagram.com/hannastorozhuk/

Нагадаємо, ми писали, що обраниця Холостяка Михайла Заливака Анна Богдан зізналася, що стала цінувати після жаття за кордоном.

Як повідомляв “Знай.ua” переможниця “Холостяка” Анна Богдан розкрила секрет стрункої фігури.

Також “Знай.ua” інформував, що переможниця “Холостяка” Анна Богдан після повернення в Україну зізналась, що вперше зраділа тому, що раніше всіх дратувало.


Источник