Перше відео з московськими призовниками, яким вручили повістки

Біля московських військкоматів вже невеликі черги. В основному туди викликають колишніх десантників, танкістів і артилеристів. Також повістки отримують медики.

На військові збори призовників відправлятимуть з 22 вересня. Про це повідомили російські військовослужбовці у запасі.

Мобілізація в росії розпочалась

Президент росії владімір путін говорив, що наразі під мобілізацію підлягатимуть ті росіяни, які перебувають у запасі, проходили службу в лавах збройних сил країни та мають певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід.

Перед відряджанням в частини мобілізовані проходитимуть додаткову військову підготовку з урахуванням досвіду “спецоперації”.

На відео черга у військкомат у Бутирському районі:

До речі! Право на відстрочку від призову отримали громадяни, які працюють на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Дивіться відео, як росіянам на вулицях вручають повістки:

Про що йдеться в новому указі кремля

Указ про часткову мобілізацію вже з’явився на сайті кремля. Росіян, яких мобілізують, прирівняють до контрактників. Вони отримуватимуть таку ж зарплату, що й військові, які підписали контракт із зс росії. Ті контракти, які були укладені військовослужбовцями, продовжують свою дію до закінчення періоду часткової мобілізації.

Мобілізованих можуть звільнити лише:

  • за віком – після досягнення ними граничного віку перебування на військовій службі;
  • за станом здоров’я – через визнання їх військово-лікарської комісією не придатними до військової служби, за винятком військовослужбовців, які виявили бажання продовжити військову службу на військових посадах, які можуть заміщуватись зазначеними військовослужбовцями;
  • через набрання законної сили вироком суду про призначення покарання у вигляді позбавлення волі.

[ оригинал ]