«Прикрийся!», «Вульгарно…», «Скільки можна…»: Тіна Кароль знову нарвалася на критику за надто відкрите вбрання (фото)

Ще до війни співачка Тіна Кароль часто епатувала публіку своїми пікантними сценічними образами із значними декольте та розрізами до самих трусів, після чого на неї завжди обрушувався шквал критики. Сама артистка ніколи не реагувала «хейт» і зараз те саме.

Тіна Кароль знову нарвалася на критику

Так, на своїй сторінці у facebook, співачка опублікувала фотографію, де позувала в чорній сукні з пікантним декольте до живота, яке наполовину оголив груди артистки.

«Чекаю на нашу зустріч. В Америці та Канаді», – підписала фото співачка.

Реакція у Мережі була негайною. Варто зазначити, що думки з приводу образу артистки розділилися – деякі оцінили вибір Тіни, проте більшу частину він обурив.

«Як уже задовбала своєю вульгарністю», «Трохи занадто це декольте, плаття не погане, але краще було б трохи скромніше», «Тіно,може прикриєш свою красу жіночу, але так хотілося б сказати яркіше ! Не до твоїх тітьок!…»,« Скільки можна вже ці висячі цицьки показувати? Треба бути трішечки скромнішою», «Ганьба яка вона вульгарна, хоч би подумала як наші Українці страдають, а вона виходить чуть не гола.Ганьба», «Прикройся»,«Неудачний одяг!», «Джулія Робертс була в такому наряді в “Красотка”,була неперевершеною…А Кароль-схибила.», «А можна просто спідницю з підтяжками», – писали в комментариях.

А що ти скажеш із приводу сукні Тіни Кароль?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  Тіна Кароль  оприлюднила рідкісне фото з матір’ю у її День народження. Світлана Ліберман – блондинка та носить стильну стрижку боб-каре.

 

Дивись відео на тему:

 

 

 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на   clutch.ua  .

Підписуйтесь на наш youtube-канал   Клатч Онлайн   і   Клатч Старс  .


[ оригинал ]