Оля Цибульська заговорила про проблеми та захотіла знову повернутися у шкільні роки: “Так штормить”

Знаменита українська співачка, радіоведуча та кума Дзідзьо Оля Цибульська зізналася шанувальникам, що хотіла б знову опинитися у шкільному віці та не думати про вирішення багатьох питань, які постають перед дорослими. Цим вона поділилася в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Оля Цибульська регулярно виходить на зв’язок із шанувальниками, записуючи для них коротенькі ролики або радуючи їх новими фото. Зірка дуже відверта і часто ділиться з фанатами наболілим або тим, що її непокоїть. 

Так, цього разу Оля Цибульська, проводжаючи сина до школи, прийшла до думки, щоб дуже непогано повернутися в шкільні роки, забувши про нюанси дорослого життя. 

“Захотілося до школи”, – зауважила співачка. 

Втім, Оля Цибульська швидко передумала, згадавши свою життєву мудрість.

“Поки борешся з життям, воно бореться з тобою. Настрій впливає на гормони. Тоді так штормить, що голова не приймає нормальних рішень. Тому зранку треба знайти привід для посмішки”, – сказала співачка. 

Раніше портал Знай повідомляв,  Оля Цибульська вперше з початку війни пристрасно притиснула до грудей Козловського: “До кінця”.

Також наш портал інформував,  Артем Пивоваров зупинив концерт і пустив скупу чоловічу сльозу разом із шанувальником: “Людності немає ціни”.

Крім того, наш портал інформував,  Настя Каменських після повернення Потапа в Україну показала, як за “спекою” нудьгує інший хлопець: “Пограємо і головне…”


Источник