Поліція почала затримувати своїх співробітників на мітингу проти мобілізації. Крах Кремля. Відео

Рішення президента Володимира Путіна про початок часткової мобілізації викликало низку акцій протесту. За даними «ОВД-Інфо» (внесено до реєстру іноагентів), затримано 1312 протестувальників у 38 містах, у тому числі 468 у Москві. Офіційний представник МВС РФ Ірина Волк повідомила про припинення «несанкціонованих акцій» у регіонах РФ, кількість їх учасників вона назвала «незначною».

В  Іркутську  на площі біля стадіону зібралося близько 60 молодих людей без плакатів, гасел не вигукували, за появи поліції та ОМОНу половина людей розійшлася, затримано було близько 20 осіб. В  Уфі , за словами адвокатів, було затримано 22 особи, до яких деякий час не допускали захисників. У  Воронежі  на площі Леніна зібралося близько 40 осіб, від яких поліція вимагала розійтися. Близько 30 громадян було переведено до поліцейського автобуса, але деяким вдалося втекти. У  Єкатеринбурзі  на акції на площі Праці, що тривала близько двох годин, було затримано 40 осіб (дані «ОВД-Інфо»). У  Челябінську  кількість затриманих склала 27, у  Пермі  – 23. Санкт-Петербурзі  затримано 490 осіб.

Не обійшлося і без курйозів.

Так, наприклад, під час одного мітингу проти мобілізації в РФ співробітники поліції помилково затримали свого співробітника в цивільному одязі.

Читайте також:

У Туреччині звалився російський борт: вижили не всі. Перші подробиці катастрофи

Такого ви не куштували: старовинний рецепт української “Затірки” від пані Марії

Найкраще зробити запаси: в Україні різко дорожчає цибуля. Українців попередили


Источник hyser.com.ua