Українці зможуть замовляти автомобільні номери онлайн і передавати їх у спадок

Зовсім скоро українці зможуть замовляти номерні знаки через вебзастосунки. Нагадаємо, ця норма набула чинності 14 вересня і з моменту публікації має пройти три місяці аби вона вступила в дію. Команда Головного сервісного центру МВС уже працює над впровадженням цієї нової онлайн-послуги.

Мова йде про можливість замовити онлайн у застосунках наявні у сервісному центрі МВС номерні знаки, які видаються за бажанням власників легкових автомобілів та містять визначену комбінацію цифр (чотири однакові цифри, три однакові цифри, дві послідовні пари однакових цифр та інші) а також номерних знаків з визначеною заявником комбінацією цифр.

Окрім того, віднедавна номерні знаки автомобілів можна перезакріплювати за авто родичів. Тобто, якщо у власника є бажання зберегти свій номерний знак у сім’ї, то це стало можливим. Раніше у законодавстві була норма, що номерні знаки можна було залишати тільки власнику транспортного засобу. А тепер можна перезакріплювати свої номерні знаки ще й за транспортними засобами дітей, дружини/чоловіка, батьків.

Номерні знаки, які перезакріплюватимуться, мають відповідати чинним встановленим вимогам щодо зазначення адміністративно-територіальної належності, порядкового номера та серії. А також для передачі їх родичам треба подати документи, які підтверджують такі родинні відносини.

На сайті Головного сервісного центру МВС працює сервіс перевірки наявності платних номерних знаків. ПЕРЕВІРИТИ ДОСТУПНИЙ НОМЕРНИЙ ЗНАК

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук.

The post Українці зможуть замовляти автомобільні номери онлайн і передавати їх у спадок first appeared on ТопЖыр.


[ оригинал ]