Поїхали до сина в Берлін? Олег Винник та його дружина Таюне знову зникли з медіапростору

Одна з найбільш обговорюваних пар українського шоу-бізнесу Олег Винник і Таїсія Сватко після 24 лютого перестали відкрито спілкуватися з пресою. Подейкували, що артист разом зі своєю дружиною вже кілька місяців перебувають за кордоном. Шанувальники до останнього не хотіли вірити, що “головний вовк” емігрував в Німеччину, втім, пізніше ці чутки тільки підтвердилися. 

Олег Винник та його дружина Таюне знову зникли з медіапростору

У Мережі бурхливо обговорюють, що зараз Винник зі своєю коханою облаштувалися в Берліні. Зокрема, де вже багато років проживає їх старший син Юліан.

Творча команда співака кілька разів виходила на зв’язок із журналістами та пояснювала, що «вовк» естради справді не бажає спілкуватися з пресою за станом здоров’я, оскільки відбувається лікування.

Втім, якщо Винник через проблеми зі здоров’ям не хоче розповідати про свою діяльність під час війни, то Таюне просто відмовилася давати будь-які коментарі.

Фоловери досі не втрачають надії, що Таїсія Сватко з Олегом Винником незабаром розставлять всі крапки над “і”. 

Таємний син Олега Винника і Таюне

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чарівна Таюне частенько стає об’єктом пильної уваги “вовчиць”. На одній з її фан-сторінок в Instagram опублікували серію яскравих образів, на яких квітка Таюне демонструє неймовірне почуття стилю.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.


[ оригинал ]