Рф затвердила російські коди регіонів для автономерів у ДНР, ЛНР та Херсонській і Запорізькій областях

Як пишуть тамтешні ЗМІ, «Автовладельцы присоединенных к РФ по результатам референдумов украинских областей получат номера с кодами российских регионов». Згідно проекту мвс росії так звані ДНР отримає код 80, ЛНР – 81, Херсонська область» – 84, Запорізька область – 85. У документі також зазначено, що території, які знаходяться за межами рф (мабуть, мова про Курильські острови) та обслуговуються органами внутрішніх справ рф, отримають цифрові коди 88 та 94.

У пояснювальній записці до злочинного наказу йдеться, що його розробка обумовлена ​​необхідністю виключення переліку цифрових кодів, що застосовуються на реєстраційних знаках для позначення транспортних засобів самопроголошених ДНР і ЛНР.

Нагадаємо, початок жовтня в Україні ознаменувався просуванням ЗСУ на десятки кілометрів на Херсонському напрямку та Донецькому. Було звільнено укріпрайони зс рф у Лимані та Давидовому Броді, а також понад 10 населених пунктів.

The post Рф затвердила російські коди регіонів для автономерів у ДНР, ЛНР та Херсонській і Запорізькій областях first appeared on ТопЖыр.


[ оригинал ]