40-річна Мейхер оголила живіт: як виглядає фігура співачки через 11 років після виходу з «ВІА-Гри»

Багато шанувальників «ВІА-Гри» досі ностальгують за «золотим складом» жіночого тріо, куди входили Анна Седокова, Віра Брежнєва та Надія Мейхер (Грановська), яку називали найефектнішою учасницею за всі часи існування групи. Пекуча брюнетка завжди відрізнялася серед колег «агресивною» сексуальністю, про що свідчили кліпи та виступи, де співачка могла, ніби випадково, оголити груди чи іншу частину тіла.

Після виходу з гурту 11 років тому артистка кардинально змінила свій образ і стала виглядати, як презентабельна леді, з’являючись на публіці в елегантних жіночних образах. А днями, зірка, яка володіє власним брендом одягу, знову оголилася на камеру. Так, на одному з фото, де екс «ВІА-Гра» демонструє один із комплектів, Мейхер постала в ефектній спідниці-олівці та короткому топі, що оголює живіт.

А ще кілька ефектних фото. 

Дивно, що за більш як 11 років фігура артистки анітрохи не змінилася! Неможливо припустити, що ця ефектна жінка мати трьох дітей!

Нагадаємо, що чоловік співачки, російський бізнесмен Михайло Уржумцев в одному з інтерв’ю називав війну Росії проти України “подіями, що відбуваються”, уникаючи жодних або чітких коментарів з приводу російської агресії. Сама ж Мейхер не приховує, що займається волонтерською діяльністю та допомагає своїй рідній країні.

Дивись відео: 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

 


[ оригинал ]