Оля Цибульська потрапила в аварію коли завозила дитину до школи, на місце прибула поліція: “Розривається серце”

Відома українська співачка Оля Цибульська потрапила в невелику аварію зі своєї вини, але, на щастя, все закінчилося благополучно. 

У stories на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram вона продемонструвала кадри того, що сталося. Дівчина є досить активним користувачем цієї платформи і регулярно показує шанувальникам подробиці свого життя. 

На цей раз ранок у артистки не зовсім задався. Вона сіла у свій автомобіль, і хотіла вирушити у справах, як раптом на неї чекав не зовсім приємний сюрприз.

“Доброго ранку, якщо його можна назвати добрим. Нічне Запоріжжя розриває серце, і я розверталася на паркінгу біля школи, і бампером в’їхала в металевий стовп” – розповідає Оля Цибульська. 

Відразу ж вона зателефонувала до страхової компанії, а також викликала поліцію. Сказали чекати, і вони невдовзі мали під’їхати.

Оля Цибульська, фото: Instagram

Крім того, співачка прикріпила у stories наслідки цієї аварії, і на знімку видно великі та сильні подряпини. 

Дуже добре, що дівчина ніяк не постраждала, і правоохоронці оперативно приїхали їй на допомогу. Вони швидко все оформили, і далі вирушили у свої справи.

Оля Цибульська, фото: Instagram

“Хлопці зніматися не хочуть, тому я їх ззаду. Ви ж знаєте, що я люблю хлопців ззаду дивитися. Але дуже ввічливі, дуже порядні, дякую. Все добре, я ціла. Машині ремонт, а мені кава. Руснi пі**а” – підсумувала Оля Цибульська. 

Нагадаємо, що Оля Цибульська розповіла про діагноз, але лікарі ще “думають”

Раніше повідомлялося, що Оля Цибульська стала рачки після скандальних слів Ілона Маска про війну в Україні

Також, Оля Цибульська хотіла “використовувати” сплячого чоловіка через чутки про роман з кумом Дзідзьо


Источник