Small Talk: Катерина та Костянтин Саввопуло, засновники бренду ANOESES про фетиш-аксесуари та провокацію

Шкіряні корсети та фетиш-аксесуари українського бренду ANOESES обирають для фотосесій та подій визнані секс-символи планети - Мадонна та Джулія Фокс. То ж ми поспілкувалися з засновникими бренду Катериною та Костянтином Саввопуло для Small Talk.

Як виникла ідея створення бренду?

Бренд ANOESES було засновано у 2018 році. Мені завжди подобалася краса людського тіла, і саме тому я занурився в еротичну фотографію. На певному етапі свого життя я розлучився і втратив інтерес до роботи. З того періоду я отримав кілька суттєвих уроків. Один з них – це бути чесним з собою і своїм партнером. Можна подумати, що це проста істина, але насправді це дуже важливо і важко прийняти. Я хотів мати справу з продуктом, який може почати розмову між партнерами, щоб відкрити приховані фантазії, для сміливості, для розуміння іншої особистості. Маючи досвід ню-фотографії та інтерес до фетиш-аксесуарів, ми з другою дружиною Катериною відкрили шоу-рум з українськими кінк-брендами. Незабаром ми зрозуміли, що готові реалізовувати власне бачення та фантазії.

ANOESES працює над створенням розвиненої спільноти однодумців, які цінують різноманітність, відкрите спілкування між партнерами та самоприйняття. Ще один проект бренду — освітня платформа ANOESES Education надає безпечний простір для вивчення сексуальності та інструментарій для втілення прихованих бажань у реальності.

Фото: instagram/anoeses.education

Про що вам найбільше подобається фантазувати: як вбрання бренду ANOESES надягають чи знімають?

Звісно, що вдягають! І це стосується всіх наших виробів незалежно від того чи вони належать до еротичних аксесуарів, чи до провокативних образів в особливі дні. Наша фішка в тому, що ми дбаємо про естетику і про функціональність. Так, наприклад, наші дизайни з текстилю та латексу створюються зі спеціальними вирізами й застібками-блискавками, що дає доступ до «потаємних» місць. А шкіряні сети та білизна збуджують відчуття і збагачують контакт між партнерами, тому дотик до виробу стає пікантним доповненням.

Речі вашого бренду створені з матеріалів, які носять не щодня. Можете дати практичні поради, як носити одяг ANOESES, щоб це було ефектно як на глянцевій картинці?

Якщо ви перейдете на наш сайт чи соціальні мережі, то знайдете матеріали про те, як доглядати за нашим одягом. Ми дуже дбаємо про те, щоби дати більше корисних порад, бо хочемо, щоби вироби були з клієнтами якомога довше й перепліталися з їхнім життям.

Найперше, якщо говорити про шкіру, то не варто її залишати під прямими сонячними променями та протирати рідиною, яка містить спирт. Від цього блякне її колір. Текстиль варто прати руками або на дуже делікатному режимі. Щоби бодісʼют просох, то краще його покласти на якусь поверхню, бо якщо повісити, то виріб може розтягнутися. Латекс… з ним довга історія і аби її розповісти ми відзняли відео про догляд за ним, який є на нашому YouTube каналі. Та для того, щоб одяг із латексу виглядав, як з обкладинки глянцю — мастіть його лубрикантом виключно на водній основі. Також на нашому сайті можна знайти лінійку продуктів для догляду за цим примхливим матеріалом.

Фото: instagram/anoeses.brand

В одязі бренду вже з’явилися фешн-пустунки сьогодення Джулія Фокс та Мадонна, ви отримали від них зворотній зв’язок?

Ми щоразу отримуємо купу компліментів щодо якості речей та їх дизайну. Мадонна декілька разів вже з’явилася у нашому корсеті Aria, який ми виготовили для неї за індивідуальним замовленням. Співачка виступала в речах ANOESES на концерті у Нью-Йорку та в своєму інстаграмі. Щодо Джулії – у вересні вона позувала для Paper Magazine та Evening Standard у речах від ANOESES, а також показала у своєму TikTok різні варіанти стилізації речей нашого бренду. Варто сказати, що більшу частину замовлень ми виготовляємо за індивідуальними мірками, що гарантує ідеальну посадку. Кожне замовлення – дуже особиста історія і ми надзвичайно цінуємо цю синергію.

Julia Fox by Richie Shazam and ES Magazine

Фото: instagram/madonna

Для кого з відомих культових героїні ви хотіли б створити костюм?

Питання, яке збуджує фантазію. Взагалі для будь-якого героя, який втілює впевненість у собі та леліє свою свободу, у тому числі й сексуальну, ми б із радістю створили образ. Та ось зараз на часі велику популярність має персонаж жінки-кішки у виконанні Зої Кравіц. Скоріш за все стрічки соціальних мереж будуть заповненні її косплей образами до Геллоуіну. І звісно, ми б хотіли допомогти створити аутфіти для всіх, хто нею надихнувся! Центром перевтілення цього персонажу є латекс, а ми якраз активно працюємо над збагаченням цієї колекції.

Також ми бачимо наші дизайни на Алексі Демі (Медді) та Барбі Феррейрі (Кет Ернандес) із серіалу “Ейфорія”, та персонажах з фільму “Матриця” – Трініті, Багс, Морфеус.

Фото: instagram/anoeses.brand

Читайте також: НОВИЙ YOUTUBE-КАНАЛ PERSONA: ПОГОВОРИМО ПРО РІВНОПРАВ’Я ТА СЕКСУАЛЬНУ ОСВІТУ


Источник marieclaire.ua