«Дуже сумнівна акція…»: Єфросиніна та Кацуріна запропонували обміняти свої старі пуховики на нові – у чому суть

Після початку війни телеведуча Маша Єфросиніна брала участь у багатьох благодійних проектах. Знаменитість навіть створила свій фонд, де збирає кошти на підтримку України. А днями зірка вирішила взяти участь в акції від шоуруму бренду Даші Кацуріної, про що одразу розповіла у своєму Instagram.

«Ви знаєте, що я обожнюю, коли красиво та з користю! Наша акція з @katsurina.online саме про це! Отже, якщо у вас є цей шалено теплий пуховик- бестселлер, схожий на пухову ковдру, але ви поклали око на новий, тоді мерщій в шоу рум Katsurina»,- сообщает Мария.

Далі вона озвучила умови акції:

❗️Приносите свій пуховик, віддаєте його консультантам! Бренд його повністю відновлює та передає жінкам, підопічним @masha.foundation .

❗️Ви ж отримуєте 3000 грн. знижки на купівлю нового красунчика Katsurina Blanket.

І вам обновка, і жінкам, що не мають теплого одягу, безцінна допомога!!

Мій блакитний пуховичисько вже поїхав когось зігрівати ??”,- повідомляє Марія.

У Мережі відразу відреагували. Як виявилося, не всі вникли в суть благодійної акції, багатьом здалося, що акція більше схожа на просування бренду дизайнера Даші Кацуріної – екс дружини нинішнього коханого Наді Дорофєєвої.

«При всій повазі до авторів «акції» – це більше схоже не на благодійність, а на спробу підняти продаж у katsurina в цей нелегкий теперішній час… Бо якби мета була зібрати теплу одежу – брали б справді будь-які пуховики, і давали б скидку на купівлю у конкретного бренду. Хоча б так», «? He зрозуміло в чому суть такого обміну? Ціни у шоурумі шокують – Пуховик за 15000 грн та 7500 грн за туніку?! Не кожен може купити собі одяг за такі кошти.
Якщо треба зібрати теплу одежу для потребуючих, ми і безкоштовно віддаємо. Дуже сумнівний акт благочинності», «Беручи до уваги, що новий коштує 15к, а бренд віддає лише 3к…) розумію, що суть не в грошах, а в благочинності, але таке собі) або треба було брати усі пуховики на перешивку (не лише бренду Даші), або взагалі без грошей взамін)»,- писали в коментарях.

А що ти скажеш із цього приводу?

 


[ оригинал ]