Потрібно врятувати маму: відомий український телеведучий звернувся до українців

Популярний український журналіст Олексій Душка змушений звернутися до українців за допомогою. Так, стало відомо, що у його мами проблеми зі здоров’ям і Олексій просить жителів нашої країни врятувати його родичку.

Відповідний відеоролик Олексій Душка оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Олексій Душка відправився в соціальні мережі, щоб попросити українців допомогти його матері боротися з жахливою хворобою – раком. За його словами, у його матері було виявлено менингиому – пухлина головного мозку. До великого щастя, цю пухлину вдалося видалити, що дає шанси на те, що мати Олексія може вилікуватися.

Журналіст каже, що ніхто не очікував такого, а всі додаткові кошти пішли на донати армії.

«ВАЖЛИВО, зробіть репост – це теж допомога!!! Друзі, в цьому відео я прошу вас про допомогу. Допомога, яка потрібна мені особисто. Я розумію, що зараз війна, і у всіх труднощів, тому мало кому розповіла, що сталося в моїй родині. Зараз я кажу вам, тому що надія тільки на вас. Будь ласка, допоможіть реабілітувати мою маму Монобанк: Душка Олексій Володимирович 4441 1144 4941 5106 ПриватБанк: Душка Наталія Григорівна 4149499345892911», – підписав відеоролик український журналіст.

Читайте також:

Мільйони шанувальників в жалобі: не стало зірки «Хрещеного батька». Він був легендою кінематографа

 Зірка радянської «Червоної шапочки» Поплавська заявила, що її син їде воювати проти українців

 «Холостячка» з Лесею Нікітюк. Зірка зробила гучну заяву

 Це відразу три зірки Мішлен: як правильно гасити квашену капусту


Источник hyser.com.ua