Зворушлива зустріч: NAVKA зробила сюрприз коханому і приїхала в Херсонську область

Ще задовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну NAVKA вважалась справжнім послом української культури. Артистка з власного досвіду знає, що таке кохання крізь сльози, оскільки її чоловік від самого початку війни відправився на південь, захищати нашу країну. 

В перервах між благодійними концертами Європою, NAVKA вирішила самостійно доправити авто для бійців ОК «Південь», де служить її коханий. Це їхня перша зустріч з початку війни.

NAVKA зробила сюрприз коханому і приїхала в Херсонську область

«Така важлива для мене зустріч! Вона була для мене просто необхідна. Особисте раніше просто було моїм особистим. Це тема, яку я не хотіла обговорювати, тому що не було на це моєї внутрішньої потреби. Коли почалось вторгнення та коханий поїхав далеко, надовго і в небезпеку, я відчула таку потребу. Я хочу говорити про наші стосунки, про мої почуття, про моє кохання, про те, як я ним пишаюсь. Тут з’явилась змога сказати це особисто та просто насолодитись один одним, звісно, у розрізі і волонтерської місії, тому що я привезла авто для наших бійців, а також гуманітарну допомогу для Херсону та Херсонської області» – поділилась NAVKA.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що турецька авіакомпанія втратила багаж співачки NAVKA, з яким вона прилетіла до Тель-Авіва для участі у благодійному фестивалі. 40 унікальних вишиванок повинні були продати на благодійному заході, а виручені гроші направити на купівлю реанімобіля для Оперативного командування “Південь”.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.           

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.


[ оригинал ]