«Кругленький пухлик»: Катерина Осадча вперше показала дитяче фото з Криму: телеведучу не впізнати

Телеведуча пригадала минуле і поділилася теплими спогадами своє дитинство та про подорожі до Криму. 

На фото біля Осадчої зображений її тато. На світлині телеведучій усього 14 років. Це був її перший візит до півострова і вона одразу полюбила це місце.

“З Днем автономної республіки Крим! На цьому фото мені 14 і вперше приїхала в Крим, я до сьогодні пам’ятаю своє захоплення краєвидами і ароматами Криму. Потім було багато поїздок і відряджень в наш Крим…. Відпочинок з малим Ілюшою, літні зйомки і навіть взимку пальми під шапкою снігу…” – пригадала Осадча.

Після анексії Криму владою росії в 2014 році Катерина, як і більшість українців, вже не мала змоги побувати на півострові. Однак вона як і всі жителі України вірять в перемогу ЗСУ та повернення Криму її справжнім власникам.

“І пам‘ятаю свою останню перед 14-м роком поїздку, це було відрядження, зйомки фестивалю в серпні, ми вилітали, і на летовище насувалась гроза, навіть десь в архіві залишилося фото літака з величезною чорною хмарою, тоді ж, звичайно, ніхто не шукав у цьому якихось прихованих значень… Я вірю, що в своєму житті я ще побачу наш український Крим. Не будемо забігати наперед і випереджати події. Але візуалізую себе з мікрофоном на сцені концертного залу “Фестивальний”, – написала ведуча.


[ оригинал ]