Чоловіки злітаються, як бджоли на мед: 3 жіночих імені, які носять фатальні завойовниці сердець

Є жінки, за якими чоловік так і в’ються, причому вони можуть мати досить непримітну зовнішність, але відбою від уваги не буде.

Інші жінки, бачачи це, ніяк не розуміють, що за відьми навпроти них: це магія, феромони, жіноча енергетика, дихання маткою чи ще що?

Насправді все може бути набагато простіше, адже, крім природної харизми, все “вирішує” ще й ім’я. Тож давайте дізнаємося, володарки яких імен більш привабливі для чоловічої статі.

Дар’я

Це ім’я перського походження, похідне від чоловічого імені Дарій. Воно перекладається як “доброрівна”, і часто саме так характеризує свою господиню. Доброзичливість і м’якість у спілкуванні властиві всім жінкам, які мають це ім’я. Дар’я відрізняється мудрістю, розважливістю, умінням вислуховувати співрозмовника та вести з ним задушевні бесіди. Саме цим вона найчастіше приваблює та зачаровує чоловіків.

Аліса

Це жіноче ім’я має давньонімецьке коріння і є похідним від імені Аделаїда, що в перекладі означає “з благородного роду”. Можливо, в цьому секрет його популярності та інтуїтивної привабливості для чоловіків. Жінка, що носить це ім’я, справді відрізняється природним благородством, вишуканими манерами, легкістю спілкування. Вона в міру хитра та кокетлива, здатна віртуозно спокушати представників протилежної статі.

Орангутан поцілував дівчину (Зображення ViralPress)

Василіса

Василиса – це ім’я грецького походження, що означає “царська”, “володарка”. Жінка, що носить його, як правило, повною мірою відповідає йому. Вона розумна, приваблива і трохи зарозуміла. Їй властива природна краса та вишукані манери. У таких жінок чоловіки закохуються з першого погляду, оскільки вони пробуджують у них інстинкт “завойовників”.

Нагадаємо, жінки із найсильнішою енергетикою: десять імен, наділених особливою силою.

Раніше ми повідомляли, що не принесуть склянку води: жіночі імена, які мають невдячні дочки.


Источник