1 000 000 за вечір MONATIK, KAZKA, TVORCHI та інші українські зірки зібрали кошти на омріяні будинки переселенців

31 січня у Києві відбувся благодійний захід «CHARITY GALA DINNER».

Гостей вечері гостинно приймав Fairmont Grand Hotel Kyiv.  Головна  мета вечора – допомога сім‘ям, які втратили своє житло під час війни в Україні.

Організаторами події став БФ Royal Charity. Під час благодійного аукціону вдалося зібрати 1 000 000 гривень, проте мета – 25 000 000. Усі зібрані кошти підуть на будівництво будинків для переселенців з Харкова, Херсону, Маріуполя, Бучі, Соледару та інших міст, що постраждали від окупації російських військ. 

Генеральним партнером стала компанія Module House. Саме вона побудує 2 великих кампуси, для сімей з гарячих точок України, які втратили свої будинки. Компанія Module House – перший український виробник повністю готових будинків. Нею розроблена та імплементована унікальна авторська технологія збірки модульних конструкцій. Це інноваційне рішення, яке не має аналогів в Україні і в світі. Виготовлення, доставка, монтаж і підключення будинку займає 3 місяці.

Транспортування повністю готового будинку здійснюється без шкоди для конструкції будинку, елементів оздоблення та комунікацій.

Цей благодійний захід особисто для мене та компанії Module House є великою місією по відновленню Україні та можливості допомогти тим людям, які мріють знову бути вдома. Вдячні фонду Royal Charity за бездоганну організацію заходу та ідею! Разом побудуєм краще майбутнє України!,

– зазначила Віта Сніжко співзасновник Modulehouse. 

Підтримали благодійну вечерю відомі українські зірки:  MONATIK, KAZKA, гурт TVORCHI, DEMCHUK, DANIL MONACO, ANDRE KRICHE, ULIANA ROYCE, юні артисти Творчого об’єднання ПАРАДІЗ, коллектив «Веселка». Ведучими вечора стали  Володимир Остапчук, Оля Цибульська та Кочдемир Ясмін Еліф.

 

Серед лотів було розіграно: легендарний журнал Time з обкладинкою президента України Володимира Зеленського та його підписом, колекційний годинник та дизайнерське пальто з підписом Валерія Залужного, колекційні монети від Національного Банку України, скандальний календар 5 каналу, особистий плащ NK, светр від MONATIK, платівка гурту KAZKA, брошка у вигляді колоска  від гурту TVORCHI, з якою вони виступали у фіналі Національного відбору Eurovision, уламок літака Мі8, який збили під час висадження десанту у місті  Гостомель 24 лютого, NFT від митця фінського походження VESA, пам‘ятна монета, присвячена трагедії у Бучі.

Читайте також: У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «Корсет» про знамениту австрійську імператрицю Сісі

Серед гостей вечора були присутні відомі бізнесмени країни, блогери та артисти: Анатолій Анатоліч, Mashukovsky, Анастасія Арбузова, Анна Алхім та інші. 

 

Партнерами заходу також стали: «Stella MARE», гастробар «Sosedi», «Суші Icons», торговий дім «Вина Свiту», GBar, «Andreas Móskin», «Моршинська», компанія STELVI, «Lazerom».

Для всіх, хто бажає приєднатися до допомоги для сімей-переселенців, можно донатить на банку БФ Royal Charity 

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/7pARk18VNX

Номер картки банки

5375 4112 0484 7219


Источник marieclaire.ua