У Tesla відвалилося кермо під час поїздки: що сталося з пасажирами. Відео

У мережі з’явилася дуже несподівана інформація про новий автомобіль Tesla Model Y. Справа в тому, що в цьому електрокарі виявилася серйозна невиправність, через що у машини відпало кермо прямо під час їзди. Так, потерпілий чоловік не став мовчати і розповів про цей інцидент.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «24tv»

Один чоловік, який купив собі розкішну Tesla Model Y, розповів про дивовижний брак у легендарної машини. Він вирушив до соціальної мережі, щоб звернутися до Ілона Маска і показав дивовижний брак. Так, він показав знімки керма, яке відвалилося прямо під час їзди.

Покупець Tesla Model Y заявив, що він придбав електромобіль Tesla Model Y 24 січня. Проте вже за 4 дні він виявив несподіваний брак. Кермо Tesla Model Y просто відпало і залишилося в руках водія прямо в русі.

«Родина була схвильована, коли отримала доставку Tesla Y 24.01.2023. Їхав шосе і раптом відвалилося кермо. Пощастило, що ззаду не було машини, і я зміг виїхати на узбіччя», – розповів потерпілий.

Важливо відзначити, що чоловік був змушений викликати евакуатор та заплатити у сервісі Tesla за те, щоб його кермо встановили назад. Потерпілий не почав мовчати і почав смітитись, при цьому написав скаргу Ілону Маску з претензіями.

Читайте також:

Гасили дві години, витратили 75 тонн води: як пожежники боролися з Tesla, що спалахнула. Відео

Радянська Tesla: у мережі показали дизайн Таврії, якої не уявляв навіть Ілон Маск

Як космічний корабель: у мережі показали Tesla Model S Plaid у розкішному спортивному обвазі


Источник hyser.com.ua