Новий фільм від творців «Прибуття» — трилер «Мізантроп»: прем’єра українського трейлеру

Психологічний детективний трилер «Мізантроп» від творців «Прибуття» стартує в українському прокаті з 11 травня. Компанія ADASTRA CINEMA презентує його локалізований трейлер, в головній ролі якого – відома акторка Шейлін Вудлі («Велика маленька брехня»).

Кадр «Мізантроп», 2023

Десятки жертв, яких нічого не пов’язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати – треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на його примарний слід.

Шейлін Вудлі – номінантка на «Золотий глобус», BAFTA, Премію гільдії кіноакторів США. ми добре пам’ятаємо її за ролями у стрічках «Нащадки», «Винні зірки» та фантастичній франшизі «Дивергент», і з легкістю трансформувалася у більш «дорослі» ролі завдяки трилерам «У полоні стихії», «Сноуден», «Мавританець» та культовому шоу HBO «Велика маленька брехня».

Кадр «Мізантроп», 2023

Масштабний та стильний психологічний трилер «Мізантроп» про пошуки вбивці, який тероризує мегаполіс, став англомовним дебютом аргентинського режисера-візіонера Даміана Сіфрона, лауреата BAFTA і номінанта на «Оскар» за фільм «Дикі історії». Серед продюсерів стрічки команда, що працювала над масштабними фільмами «Прибуття» Дені Вільнева, «Петля часу» Раяна Джонсона, «Пам’ятай» Крістофера Нолана.Новий детективний трилер «Мізантроп» – вже з 11 травня в українському прокаті.

Читайте також: БРЕНДАН ФРЕЙЗЕР. ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю З ВИКОНАВЦЕМ ГОЛОВНОЇ РОЛІ У ДРАМІ «КИТ». 


Источник marieclaire.ua