Андрій Бєдняков з “Орел і Решка” розповів про горе, страждання та сльози: “Ви х*й зламайте Маріуполь, знайте це”

Відомий ведучий “Орла та Решки” Андрій Бєдняков розповів, як боляче бачити зруйнованим своє рідне місто.

У своєму Instagram Андрій Бєдняков розмістив фото центру Маріуполя, який розгромили “орки”. Ведучий написав, що для нього Маріуполь – рідне місто, що пахне морем, кукурудзою та батьками.

“Зараз моє місто пахне горем, стражданням та сльозами, які принесли великі брехливі “визволителі”.

Андрій написав, що окупанти обстрілюють місто, в якому у нього живе багато друзів та мама, з якою немає зв’язку. Він згадав, як в одному з ледь відомих контурів був клуб, в якому подавали смачні рапани, а поруч – він з хлопцями грав на приставці в ігри.

“Понад 90% мого міста говорить по-російськи. І ось так “визволителі” звільняють російськомовних. Ось він справжній їх захист. Поки вас не було у нас-місто жило мирно і прекрасно. Але як тільки ви переступили кордон-відбулася катастрофа. І так скрізь, куди ви приходите” , – звернувся до російських окупантів ведучий.

Андрій Бєдняков, скріншот: Youtube

Він розповів, що вірить, що обов’язково зустрінеться зі своєю родиною, друзями. А “визволителям” порадив забиратися додому, адже жодне місто не піддасться.

Визволителі, Ви х*й зломите Маріуполь, знайте це! А також Харків, Миколаїв, Бердянськ, Мелітополь, Волноваху та інші міста України! Я молюся за те, щоб люди були цілими.
А також за те, щоб наші воїни були сильні”, – написав Бєдняков.

А також пообіцяв, що всі, хто підтримує війну, тим хто з буквою Z на аватарці заявив, що ніколи не перевзується, та “ХЕР ви переможете!”

Нагадаємо, що Андрій Бєдняков згадав, як тісно працював із зрадницею Марченко: “Був для неї кісткою у горлі”.

Раніше ми повідомляли, що Андрій Бєдняков з “Орла та Решки” у леопардовій шубі згадав, як просив у Шольца танки для України.


Источник