Іржавий Mercedes заступника Гітлера продають за $1,75 мільйона (фото)

У США на аукціон Gooding&Company виставили кабріолет Mercedes-Benz 500 K 1934 року. Автомобіль належав заступнику Адольфа Гітлера у націонал-соціалістичній партії Рудольфу Гессу. Про це повідомляє Фокус.

Рудольф Гесс вирішив купити Mercedes-Benz 500 K наприкінці 1934 року. Він замовив кабріолет із рідкісним чотиримісним кузовом Offener Tourenwagen від ательє Sindelfingen. З 342 випущених Mercedes 500 K таких авто було лише п’ять.

Високопоставлений нацист використовув спорткар Mercedes до 1941 року. Як відомо, тоді він сам подався до Великобританії нібито для мирних переговорів, де його заарештували.

У 1945 році авто Рудольфа Гесса конфіскували американські військові й незабаром воно опинилося в США. Там Mercedes 500 K Offener Tourenwagen декілька разів переходив із рук в руки, причому один із власників зберігав його 50 років.

Машину жодного разу не реставрували, тому на кузові місцями видно подряпини та іржу. Тим не менш, вона декілька разів здобувала нагороди на ретро-шоу. Та й ціна Mercedes 500 K чимала — за нього планують отримати від 1,25 до 1,75 мільйонів доларів.

Автомобіль Рудольфа Гесса оснащений 5,0-літровою компресорною вісімкою потужністю 160 к. с. та 4-ступінчастою механічною КПП. Кабріолет Mercedes-Benz 500 K Offener Tourenwagen здатний розвинути 160 км/год.

До речі, недавно в Україні виставили на продаж авто Гітлера — рідкісний кабріолет Maybach. Виручені кошти підуть на ЗСУ.

The post Іржавий Mercedes заступника Гітлера продають за $1,75 мільйона (фото) first appeared on ТопЖыр.


[ оригинал ]