Vivo X Flip помічений на GeekBench

Нещодавно OPPO представила свій горизонтально складаний смартфон OPPO Find N2 Flip. Крім того, Vivo зараз готується представити свій пристрій Vivo X Flip. Ринок смартфонів, що складаються, процвітає. Samsung раніше контролювала наступний ринок, однак інші OEM-виробники наразі забезпечують здорову конкуренцію. Найближчим часом Vivo також має намір представити свого конкурента.

Наступний розкладний телефон Vivo, X Flip, був помічений на Geekbench з деякими з його основних характеристик. Повідомляється, що смартфон буде представлений у Китаї в квітні під назвою моделі vivo V2256A.

Згідно зі списком Geekbench, чипсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, який включає восьми ядерний процесор з базовою тактовою частотою 1,80 ГГц і графічний процесор Adreno 730, працює на Vivo X Flip. Використовуючи материнську плату під кодовою назвою «taro», пристрій також містить 12 ГБ пам’яті та працює під управлінням операційної системи Android 13.

На Geekbench Vivo X Flip отримав 1680 балів за одноядерний тест і 4267 за багатоядерний тест. Ці результати відповідають показникам інших смартфонів високого класу, які використовують той самий процесор, наприклад Samsung Galaxy S23.

З чуток, Vivo X Flip матиме два екрани: складний основний дисплей і додатковий дисплей на задній панелі. Крім того, пристрій може підтримувати швидку зарядку та мати конфігурацію чотирьох камер зі сканером відбитків пальців під дисплеєм.

Хоча Vivo ще офіційно не підтвердила жодної інформації щодо Vivo X Flip, більш детальна інформація, ймовірно, буде оприлюднена, коли наближається дата запуску. Motorola Razr 5G і Samsung Galaxy Z Flip 3 — два телефони-розкладачки, з якими, як очікується, складе конкуренцію цей продукт.


[ оригинал ]