Вулицю у центрі Києва хочуть перейменувати на честь Вахтанга Кікабідзе. Ви б підтримали?

Київська мерія розглядає петицію про перейменування вулиці Миколи Лєскова у Печерському районі з метою назвати її на честь шанованого грузинського актора, співака та прихильника незалежності України – Вахтанга Кікабідзе.

Докладніше про це інформує сайт Обозреватель, посилаючись на документ, зареєстрований на сайті Київської міської ради.

Повідомляється, що звернення громадян набрало необхідні 6 тисяч голосів менш як за 60 діб. А це означає, що влада змушена переглянути петицію і дати офіційну відповідь на неї.

Активіст, який ініціював петицію, зазначив, що Вахтанг Кікабідзе – це не лише талановитий артист, а й справжній друг та союзник України. Він підтримав країну в її боротьбі за свободу і незалежність у ході конфлікту з Росією. Тому пропозиція про перейменування вулиці на його честь заслуговує на серйозну увагу з боку міської влади.

“Актор відмовився від російського ордена Дружби через війну Росії проти Грузії в серпні 2008 року… Також він активно підтримував Україну після великого вторгнення РФ 24 лютого 2022 року”, – наголосив автор петиції.

Такий крок дозволить не лише віддати належне заслугам видатного артиста, а й зміцнити дружні стосунки між Україною та Грузією. Адже назва вулиці – це не просто географічна характеристика, а символічний жест, який може поєднати населення різних країн у спільних цінностях та ідеалах.

Читайте також:

Зірка “Кухні”, звільнена за критику Путіна, проговорилася про ставлення Нагієва до вторгнення в Україну
 
До чогось готується: Путін раптово сховав свою позашлюбну дочку Луїзу
 
Офіційний арешт Володимира Путіна: міжнародний суд видав ордер Перші подробиці. Це увійде до історії

Источник hyser.com.ua