Український серіал «І будуть люди» з’явився на Netflix

23 березня на стрімінговій платформі Netflix з’явився український драматичний серіал-епопея “І будуть люди”.

Серіал знято за однойменним романом Анатолія Дімарова 1964-68 років. Назва роману походить із вірша Тараса Шевченка “І Архімед, і Галілей”: “І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі”.

Український серіал "І будуть люди" з'явився на Netflix

Дімаров задумав цей твір, як епопею про життя українців, починаючи з часів революції 1917 року і закінчуючи 60-ми роками. Але радянська цензура не дозволяла авторові розповідати про голод та репресії. Повну версію роману світ побачив вже за часів Незалежності – у вільній Україні.

Український серіал "І будуть люди" з'явився на Netflix

Серіал було створено у 2019 році. Його побудовано у формі саги. Через призму життя звичайних людей тут показані події минулого століття: Перша світова війна, російська революція, прихід радянської влади в Україну. Кожен герой серіалу сприймає ці події по-різному, але всіх іх об’єднує спільна історія. 

“І будуть люди” – не єдиний український фільм на стрімінговій платформі Netflix. Зокрема, тут можна подивитися серіал “Слуга народу”, документальний фільм “Зима у вогні”, фільми “Скажене весілля” і “Скажене весілля 2”. Наприкінці березня на Netflix з’являться документальний фільм “Борщ. Секретний інгредієнт” з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком та серіал “Спіймати Кайдаша”.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: facebook / І будуть люди

Читайте також: NETFLIX ТА УКРАЇНСЬКА КІНОАКАДЕМІЯ ДАДУТЬ ГРАНТИ 48 УКРАЇНСЬКИМ КІНОПРОЄКТАМ ДЛЯ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ


Источник marieclaire.ua