Співачка Jerry Heil приїхала в Україну та ділиться теплими сімейними фото

27-річна співачка Яна Шемаєва, відома як Jerry Heil, 2022 року почала навчання у Berklee College of Music – американський вищий музичний навчальний заклад, що знаходиться у Бостоні. Дівчина поділилася цією новиною у день знань – 1 вересня, і розповіла, що вчитиметься писати музику до кінофільмів, про що мріяла ще з навчання в Україні.

Ми свого часу писали, хто платив за навчання співачки та як проходив процес адаптації.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)

 

З початку навчання Яна не має можливості часто відвідувати Україну навіть з концертами, що вже говорити про особисті зустрічі з родиною та старими друзями. Востаннє дівчина була на Батьківщині у грудні-січні – під час зимових канікул в університеті. І зараз у березні вона знову вдома – цього разу не лише з концертами, а і для довгоочікуваної зустрічі з батьками та іншими рідними. Нещодавно у своєму мікроблозі в Інстаграм співача опублікувала серію фото і відео з дому, до якої додала зворушливий підпис:

“В родині завжди хтось виконує роль клею. Хтось, навколо кого об’єднуються, до кого з‘їжджаються, хто склеює сотню родичів з усіх куточків України. Раніше цю задачу філігранно виконувала моя бабуся Женя. Ми, як бджоли на мед, злітаються на її пиріжки, вареники, на її піклування та наші спільні пісні за столом. Бабусі вже декілька років нема. Але традиція об’єднуватися, слава Богу, лишилася. Тепер ми збираємося у нас і здається, що роль склеювачів перебрали ми з мамою”

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)

 

Статті по темі:

Jerry Heil розповіла про невдале побачення у США.


[ оригинал ]