22-річна дружина Володимира Остапчука зізналася, що сказали її батьки з приводу великої різниці у віці із чоловіком

Нещодавно телеведучий Володимир Остапчук та 22-річна журналістка Катерина Полтавська офіційно підтвердили стосунки. Більше того, пара навіть почала вести спільний телеграм-канал. Але й про Інстаграм-акаунти закохані не забувають.

Так, Полтавська вирішила відповідати на запитання своїх фоловерів. Звичайно ж, більшість із них були з приводу її чоловіка Остапчука. Як відомо, Катерина молодша за Володимира на 16 років. Шанувальники запитали, як відреагували батьки дівчини на таку велику різницю. 

“Вони поставилися чудово до мого чоловіка. У моїх батьків різниця 13 років. Ми з 16 недалеко пішли”, – відповіла дівчина.

Вона додала, що її батьки порозумілися з Остапчуком і дуже раді за неї.

“Вова – ох*енний чоловік. Батьки за мене раді. Якби у всіх був такий чоловік, як він, то в інтернеті було б менше отрути”, – зазначила Полтавська.

Також Полтавська розповіла, як ставиться до минулих стосунків Остапчука.

“Для мене нормально, що він за 38 років був одружений і має дітей. Було б дивно, якби навпаки. Це класно, що є такий досвід. Наші стосунки з ним для нього треті серйозні за все життя . І, на мою думку, це зовсім невелика цифра майже для 39-річного чоловіка”, — прокоментувала Полтавська.


[ оригинал ]