Представлений годинник для гольфу Garmin Approach S70

Випущено розумний годинник Garmin Approach S70. Approach S70 — це розумний годинник, орієнтований на гольф, який оснащений яскравим OLED-дисплеєм і 42-мм/47-мм циферблатом. Висококласний годинник для гольфу Garmin Approach S70 є наступником Approach S62. На відміну від Approach S62, він має OLED-дисплей.

Компанія Garmin вже використовувала OLED-екрани в деяких своїх моделях для гольфу, як-от Garmin Marq Golfer. Approach S70 доступний у варіантах 42 або 47 мм. Менша модель доступна в білому та сірому кольорах, тоді як модель 47 мм доступна в чорному кольорі. Яскравіший дисплей розумних годинників Garmin, орієнтованих на гольф, дуже корисний під час гри в гольф. Під час перегляду повних карт полів для гольфу потрібен більш яскравий дисплей. Існує понад 43 000 полів для гольфу з усього світу, доступ до яких можна отримати за допомогою розумного годинника.

Approach S70 має Virtual Caddy, який може запропонувати клубу використання на основі кількох факторів для оптимальної продуктивності. Служба передплати Garmin Golf надає повний набір програм, доступних для Approach S70. Пристрій додає дані про напрямок нахилу, які максимально використовують покращену роздільну здатність і глибину кольору OLED-екрану.

Garmin Approach S70 чудово підходить до деяких преміальних пропозицій бренду. Garmin Forerunner 965 також має OLED-екран, як Approach S70. Безель Approach S70 виготовлена ​​з кераміки та має дещо вдосконалені матеріали.

Approach S70 має 32 ГБ пам’яті, але не може зберігати топографічні карти, на відміну від Forerunner 965. Він має 16-денний термін служби батареї та кілька датчиків контролю стану здоров’я, включаючи моніторинг серцевого ритму. Approach S70 має водостійкість 5ATM і коштує 649,99 доларів США.


[ оригинал ]