Apple представили новинку Vision Pro — гарнітуру доповненої реальності

Apple представили гарнітуру доповненої реальності Vision Pro. Цей гаджет творці назвали революційним комп’ютером.  

Apple Vision Pro презентували як революційний комп’ютер. Революційний – бо він поєднує цифровий вміст із фізичним світом. Водночас користувач не занурюється у цей комбінований “світ”, а залишається на зв’язку з іншими. Наприклад, коли до людини, яка носить Vision Pro, наближається інша людина, пристрій стає прозорим.

Тривимірний інтерфейс керується очима, руками та голосом. Цікаво, що користувачі можуть взаємодіяти з цифровим вмістом так, ніби вони фізично присутній у просторі. Кожен досвід відчувається, немов він відбувається перед очима людини у реальному часі. Генеральний директор Apple Тім Кук стверджує, що новий пристрій унікальний і не має аналогів. 

Apple Vision Pro має тривимірний інтерфейс, який звільняє додатки від меж дисплея: вони можуть відображатися поруч у будь-якому масштабі. Користувачі зможуть виконувати багато завдань одночасно. Компьютер створює зручні умови для роботи, а також може перетворити будь-який простір на особистий кінотеатр або занурити геймерів у нові світи.

Ще одна цікава функція – зміна оточення. Наприклад, якщо людину не влаштовує приміщення, в якому вона знаходиться, гарнітура створить красивий пейзаж. Vision Pro пропонує й новий досвід перегляду своїх старих фото і відео із iCloud – в масштабі натуральної величини з яскравими кольорами та вражаючою деталізацією. Панорамні світлини з iPhone розширюються і немов охоплюють користувача. Так з’являється відчуття, що ви стоїте саме там, де було зроблено це фото.

Пристрій можна використовувати протягом усього дня, якщо його підключено до мережі. І до двох годин – із зовнішнім акумулятором. Vision Pro буде доступний вже на початку наступного року у США. У інших країнах гарнітура доповненої реальності з’явиться пізніше. В Apple називають ціну – від 3499 доларів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Apple

Читайте також: НАЗАД У МАЙБУТНЄ: ГАДЖЕТИ ІЗ КУЛЬТОВОГО ФІЛЬМУ, ПРО ЯКІ МИ Й ДОСІ МРІЄМО ТА ЯКІ ВЖЕ ІСНУЮТЬ

 


Источник marieclaire.ua