У Росії вже почалася справжня паніка, Кремль не знає, що робити

1 червня добровольці з “Російського добровольчого корпусу” та Легіону “Свобода Росії” зайшли на територію населених пунктів у Білгородській області, що знаходяться поблизу українського кордону. Бої йшли у передмісті Шебекіно (Нова Таволжанка, Титівка). Місцеві жителі показували роботу російських добровольців у населеному пункті та дивувалися масштабам їхньої операції.

А от у Росії влада не знає, як реагувати на події у Білгородській області, де йде рейд російських добровольців за звільнення від путінської влади.

Про це  йдеться  у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

У звіті наголошується, що “Російський добровольчий корпус” та “Легіон Свободи Росії” 4 червня здійснили черговий обмежений рейд у Білгородську область і продовжують діяти в прикордонному російському населеному пункті: за повідомленням військових російських блогерів та ЗМІ, диверсійно-розвідувальна група з 20 Нову Таволжанку і лишилася там.

Інститут підтверджує присутність “Російського добровольчого корпусу” (РДК) і “Легіону “Свобода Росії” (ЛСР) в районі селища Нова Таволжанка, що за 3,5 км від кордону з Україною. українську територію, то губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков повідомляв про бої, що продовжуються поблизу селища. 

Експерти також повідомляють, що Гладков на вимогу РДК та ЛСР провести переговори про обмін захопленими російськими військовополоненими спочатку погодився на зустріч, а потім відмовився.

Аналітики інституту укладають: дисонуюча реакція Росії на обмежений рейд у Білгородській області та повідомлення про нього продовжують нагадувати, що російське керівництво ще не вирішило, як реагувати на ці обмежені рейди.

“Суперечливі повідомлення з офіційних російських джерел про ситуацію в Білгородській області та очевидне особисте рішення Гладкова відповісти на дії РДК і ЛСР свідчать про те, що Міноборони та Гладков не координують свої дії у відповідь на рейди”, – зазначають в огляді .

На думку військових експертів, реакція російської влади була зосереджена в основному на інформаційних ефектах, і немає жодних ознак того, що російське керівництво визначило ширшу політику запобігання подальшим обмеженим рейдам у прикордонні регіони Росії.

Крім того, обмежені рейди та обстріли кордонів у Білгородській області дедалі частіше стають центром критики на адресу російського військового керівництва.

Читайте також:

“Жодних деталей”: Зеленський провів найважливішу Ставку головнокомандувача. Що вже відомо

Все, чим можуть нас здивувати: Жданов розповів, чого чекати від ракетних ударів

Путін буде в ударі: військовий експерт розповів, що відбувається у Кремлі


Источник hyser.com.ua