47-річний Андрій Джеджула повідомив, що знову став татом: коли ж він встиг? і хто мати дитини?

Популярний український шоумен Андрій Джеджула, який до війни був відомий своїм бурхливим особистим життям та скандальними розбірками з колишніми дружинами, знову став батьком. Про це ведучий повідомив на своїй сторінці у Instagram. На фото 47-річний Джеджула позує з немовлям на руках та з величезним букетом квітів.

“Час тече і я знову тато”, – заінтригував шанувальників ведучий.

У Мережі одразу відреагували: «Таааааак……)))))) Андрюха)))))) це не справа в незрозумілих нас тримати)))))) Давай так….. Хто мама запитувати не будемо, а ось КОЛИ ти нам це повідаєш-цікавитимемося 😂😂😂😂 насправді жартую …. Щастя любить тишу. Дай Бог малечі спокою та міцного здоров’я. Будь тепер подвійно щасливішим і успішнішим)))) попереду нова дорога, нові історії, моменти, переживання та найголовніше посмішки щастя. Мирного неба бро 🔥».

Вже трохи пізніше Джеджула прояснив ситуацію і, як виявилося, він став “хрещеним батьком”.

“Так! Я став татом… Хресним татом став удесяте! Мої хрещеники: Євген, Тимофій, Лука, Олександра, Міланія, Кирило, Данило, Михайло, Марк і тепер найменша – Інга! За кожну дитину та батьків молюся кожен день! Нехай у них у всіх буде легка доля!” – написав ведучий під відео, на якому сидить у кріслі разом із малюком.

Відразу з’явилися коментарі. Багато шанувальників вітали ведучого з черговою хрещеницею та бажали її «дочці» щастя. Самому шоумену, який після розлучення з Юлією Леус, перестав розповідати про особисте життя, фанати бажали успіхів у коханні. Фани пишуть:

«А я чекаю на новину, що колись Андрій таки ще раз стане батьком і порадує нас сином чи донечкою. Від душі бажаю знову відчути ці батьківські почуття», «Андрій ви справжній, нехай все у вас і Ваших діток будить добре 👏», «Ого, десять хрещеників… У мене троє… І іноді важко приділити увагу всім. А тут десять… Ну, мені здається, що ви зі своїми обов’язками, хрещеного батька, справляєтеся на 100%». А сто ти скажеш з цього приводу?  

Нагадаємо, що у 20221 році шоумен Андрій Джеджула публічно скандалив зі своєю дружиною Юлією Леус, яка заявила, що чоловік її постійно бив та принижував. Після цього Джеджула подав на дружину суд. 2022 року вони розлучилися. На даний момент у шоумена двоє дітей: 14-річний Даніель, який народився у цивільному шлюбі з Сантою Дімопулос, та дворічна дочка Адель, народжена у шлюбі з Юлією Леус.

Санта Дімопулос показала дорослого сина від Джеджули (фото)


[ оригинал ]