“Постійно тригерить”: “холостячка” Огневич розкрила місце у Києві, яке пробирає її до мурашок

Популярна українська співачка Злата Огневич активно розвиває свій мікроблог в Інстаграм. Знаменитість регулярно розповідає фанатам про своє творче та особисте життя.

У новій сторіс виконавиця прогулювалася Києвом. Вона показала місце, яке змушує її серце битися частіше, адже пов’язане з певними тяжкими спогадами. На тому ж місці рік на початку повномасштабної війни за спиною Огнєвіч  українські військові вбили російського диверсанта.

Співачка зазначила, що про жодне примирення і прощення росіян не може бути й мови. Адже вони стільки горя принесли українському народу.

“Коли мені говорять про вміння прощати, про братерство, я не можу тому, що стільки горя, зла, болю ми пережили від ворога, що не про яке примирення не може йтися. Йдеться про боротьбу, про віру в те, що добре обов’язково переможе. Світло і сила і є українці! Слава нашим воїнам! Слава кожному, хто не втрачає силу душі. Я вірю в кожного і в те, що добро обов’язково переможе”, – сказала співачка.

Нагадаємо, у травні екс-учасник шоу “Холостячка”, який боровся за серце Злати Огневич,  Андрій Хветкевич офіційно одружився  зі своїм партнером Феліпе. Урочистість проходила у Мексиці на березі Тихого океану. На весіллі була присутня і Злата, яка примудрилася потрапити до курйозної ситуації.


[ оригинал ]