Потрібно встигнути до 1 листопада: хто з українців зможе отримати доплату у 3 тисячі гривень

В Україні ветерани війни, члени сімей загиблих ветеранів та ветерани, які набули цього статусу до 24 серпня, мають можливість звернутися за допомогою, якщо вони не отримали виплати до Дня Незалежності. Програму відкрито до 1 жовтня.

Про це пише «obozrevatel»

Щоб скористатися цією допомогою, громадянам необхідно до 1 листопада звернутись до органів Пенсійного фонду України або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), йдеться у повідомленні Департаменту у справах ветеранів.

У Мінветеранів уточнили, що особи, які не є пенсіонерами або перебувають на службі, можуть отримати одноразову грошову допомогу до Дня незалежності за особистою заявою до територіальних органів Пенсійного фонду України за заявленим чи зареєстрованим місцем проживання. чи через центральний адміністративний офіс. Оплата провадиться на авторизований банківський рахунок.

Якщо ви маєте статус ветерана, встановлений до 24 серпня, та маєте відповідне посвідчення, але не отримали одноразової грошової виплати до Дня незалежності до 1 жовтня, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України або до Центру адміністративного управління. Послуги до 1 листопада, щоб гарантувати отримання вами допомоги відповідно до вказівок Міністерства у справах ветеранів.

Читайте також:

Без добавки не обійтися: рецепт курячих гомілок з гречаними галушками

Арештович попередив: війна в Україні може тривати ще 9 років

У Повітряних силах розповіли, чому росіяни запускають лише по одній ракеті з кожного літака


Источник hyser.com.ua