“Лапка турботи”: стартувала нова хвиля ініціативи для порятунку життів тварин у притулках

Проєкт «Лапка турботи» стартує вже втретє і цього разу триватиме 2 місяці — з 19 вересня до 19 листопада. Всі зібрані гроші перерахують у фонд UAnimals.

“Запрошуємо всіх приєднатися до цієї доброї справи та змінити життя хвостатих, які найбільше цього потребують. Ми раді, що з кожною хвилею до нашого проєкту долучається все більше небайдужих. Разом ми зможемо забезпечити чотирилапих у притулках турботою і належним доглядом, аби пізніше передати їх здоровими в сім’ї для усиновлення, коментує Денис Рогачев, директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

Кошенята та цуценята, які потрапляють у притулки, мають слабкий імунітет та можуть заразитися від інших тварин. За словами ветеринара Віктора Воротникова, 70% цуценят і 30-40% кошенят можуть померти без спеціальних умов у притулках. Саме карантинні бокси дають можливість комфортно ізолювати хвостатих, надати їм медичний догляд, зміцнити здоров’я, а також гарантувати безпеку, перш ніж віддати у новий дім.

«Важливо, що карантинні бокси — це обладнання, тобто користь від них буде не одній і не двом тваринами, а сотням і тисячам. Ми робимо пожертву сьогодні, а ефект від неї відчують тварини і через 5, і через 10 років. Як на мене, це неймовірно потужний і вартий підтримки проєкт. Саме таке обладнання як карантинні бокси робить притулки гуманним і комфортним місцем для утримання тварин та допомагає зберігати життя», каже директорка з фандрейзингу та партнерств благодійного фонду UAnimals Валентина Тарковська.  

Кожен охочий долучитись до акції може придбати благодійну наліпку, яка коштує 10 грн, в мережі зоомагазинів MasterZoo та на сайті https://masterzoo.ua/ua/lapka-turboti. А якщо наліпку оплатити карткою Visa, то сума благодійного внеску потроюється. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 30. Кількість наліпок, яку можна придбати, не обмежена.

Photo by Krista Mangulsone on Unsplash

Читайте також: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА: НОМЕРИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» 


Источник marieclaire.ua