Президент України отримав премію Atlantic Council Global Citizen Awards, перша леді — нагороду Clinton Global Citizen Award

Президент України Володимир Зеленський від імені українського народу отримав премію Atlantic Council Global Citizen Awards. Перша леді Олена Зеленська – нагороду Clinton Global Citizen Award, яку вручають за громадянське лідерство.

Президент України узяв участь у врученні премії Atlantic Council Global Citizen Awards у Нью-Йорку. Цією премією відзначають видатних людей, які роблять внесок у покращення світу. Володимир Зеленський підкреслив, що отримує нагороду від імені українського народу:

“Якщо говорити відверто, це не моя нагорода. Цю нагороду я присвячую всім українцям і українкам в уніформі. Я присвячую цю нагороду всім нашим дітям, яких убили російські терористи. Ми ніколи не забудемо цього. Я присвячую цю нагороду всім батькам, матерям, які виховали таких відважних українських солдатів, а також усім вчителям, усім лікарям, які не покинули Україну з початком повномасштабної війни”.

Під час візиту до США для участі в заходах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН перша леді України отримала Clinton Global Citizen Award. Премія була заснована у 2007 році Біллом, Гілларі та Челсі Клінтонами. Цією нагородою відзначають громадянських лідерів за їхнє бачення, яке є прикладом для глобальної спільноти.

Олена Зеленська розділила нагороду з усіма українцями:

“Сьогодні кожен у моїй країні є відданим лідером. Мати, яка веде дитину до школи, а потім поспішає на роботу після безсонної ночі через повітряну тривогу. Вчитель, який веде урок – часто в бомбосховищі, дистанційно, в небезпеці, але все одно викладає. Рятувальники та лікарі, які поспішають до постраждалих від обстрілів. І мужні чоловіки й жінки, які стоять на передовій, щоб не пустити загарбника до своїх домівок, міст, а також не пустити агресію далі у світ. Це справжні лідери, які взяли на себе відповідальність за своє життя, країну та збереження безпеки у світі. Вони – мої співвітчизники. Дякую їм та від їхнього імені за цю нагороду”.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: ФІЛЬМ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ПРЕМІЇ «ОСКАР»


Источник marieclaire.ua