Small Talk: Тіна Кароль про композицію One nation under love, місце сили та перший поцілунок

В День незалежності України Тіна Кароль презентувала композицію One Nation Under Love. One nation under love – це соціальна пісня, написана й посвячена Україні легендарною американською композиторко Дайан Воррен, володаркою премій Oscar, Golden Globe, Grammy Awards, Emmy Awards і авторкою хітів Вітні Г'юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон. Про роботу над композицією, місця сили та галас, який надихає Тіна Кароль розповіла в інтервю Marie Claire.

Тіно, ви довго розмірковували над рішенням – стати виконавицею пісні Дайан Воррен?

Звісно, я не розмірковувала довго! Певний час я намагалася відшукати та створити музичний проєкт в США саме з соціальною місією. І несподівано доля звела мене з прекрасними людьми та з чудовою Дайан! І проєкт One Nation Under Love стався! Наразі наша задача: відкривати Україну для людей цивілізованого світу. Показувати, яка вона потужна, талановита, прогресивна. Один із важливих факторів презентації нашої ідентичності через проєкт One Nation Under Love – це відкривати людям творчу та музичну Україну, об’єднувати її з прогресивним світом.

Служити на славу Україні – це честь, гордість, радість та місія мого життя!

Ви були знайомі з творчістю Дайан до проєкту One Nation Under Love?

Композиції, створені Дайан Воррен знають всі, але просто не знають, що вона їхній автор. (Усміхається.) Я жартую, хоча це так і є. З її піснями у багатьох пов’язані приємні спогади. Особисто я танцювала під її пісні ще на шкільних дискотеках. Ну хто не знає One Break My Heart Тоні Брекстон? Хто не цілувався під цю пісню? (Сміється.)

Треки Дайан Воррен протягом багатьох поколінь – “номер один”! Вони уособлюють у собі кохання та розлуку, життєлюбство та мрії одночасно багатьох людей на планеті. Дайан – одна з найпродуктивніших авторок у США, найбільш номінована на головні музичні премії світу.

Яке ваше місце сили в Україні?

Вся Україна – це місце сили! Немає куточка, який би не надихав і людей, які б не надихали. Безумовно, люблю свій дім, своє подвір’я, свій город… Безумовно люблю Карпати: вони як колиска натхнення для мене. Там є особливі місця, в яких ти слухаєш тишу, слухаєш природу.

У вас величезний досвід у виконанні хітів. Чи є секретна складова, яка допомагає композиції стати хітом?

Секретний інгредієнт – це щирість. А ще дуже важливе натхнення. Натхнення – це тематичний, емоційний, творчий поштовх, схожий на те відчуття, коли ви запалюєте сирничок, і від однієї іскри зав’язується полум’я. Натхнення – це момент, коли горить найяскравіше світло в душі. Й пишуться наголовні пісні в житті.  

Який сторонній галас вас надихає?

Не люблю, коли дуже голосно, коли люди сваряться і розмовляють дуже голосно. Щодо звуків, які надихають… Це звук води, звук природи, але у своєму загальному масштабі. Лише в природі є ідеальна гармонія та велич спокою.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Пророчі рядки нашого генія Ліни Костенко, які я залюбки процитую: «Ми воїни. Не ледарі. Не лежні! І наше діло праведне й святе. Бо хто за що, а ми за незалежність! Отож нам так і важко через те».Читайте також: ФІЛЬМ ШОНА ПЕННА «СУПЕРСИЛА» ВИЙШОВ В АМЕРИКАНСЬКИЙ ПРОКАТ 


Источник marieclaire.ua